Podsumowanie ostatniej kolejki spotkań.

Pierwsi do boju już w piątek wyszli zawodnicy młodzika młodszego, ich przeciwnikiem była drużyna Victori Wałbrzych. Nasi chłopcy od początku spotkania dominowali na boisku i pewnie pokonali zespół trenera Furmaniaka 11-1. Na pochwałe zasłużył cały zespół a w szczególności Martin Frankowski zdobywca 6 goli. W następnej kolejce zagramy w piątek 30.09.2016r o godzinie 15,00 z Górnikiem Wałbrzych.

Sobota, to już trzy spotkania naszych drużyn.

1 liga wojewódzka młodzik starszy i porażka osłabionego brakiem trzech podstawowych zawodników Górnika z Miedzią Legnica aż 0-11. W następnej kolejce zawodnicy trenera Mariusza Piejko udadzą się do Wrocławia na spotkanie z FC Academy Wrocław.

2 liga wojewódzka młodzlika starszego i wyjazdowa porażka w Bolesławcu z ESKADRĄ   0-6. Grając rocznikowo młodszą drużyną ( większość drużyny to chłopcy 2005-2006) nie jesteśmy w stanie przeciwstawić się grającym rocznikiem 2004 piłkarzom z Bolesławca. Byli to chłopcy którzy przewyszali nas warunkami fizycznymi. Jak podkreślił trener naszej drużyny że mimo porażki było to najlepsze spotkanie w tych rozgrywkach. Teraz czeka nas zaległe spotkanie w środę z Bielawianką Bielawa a następnie w sobotę mecz z Lechią Dzierżoniów.

Liga okręgowa juniorów i wyjazdowa wygrana w Głuszycy z Włókniarzem 10-0. Spotkanie jednostronne dobry trening przed następnym spotkaniem z LKS Bystrzyca Górna. Bramki zdobywali Mateusz Papajek Wroczynski i Damian Wolkenstein po cztery gole a pojednym trafieniu zaliczyli bramkarz Kamil Jankowski oraz Szymon Kaczmarek

I na deser niedzielne spotkanie seniorów z Błyskawicą Kalno. Seniorzy niechcąc być gorszymi od juniorów powtórzyli wynik z Głuszycy i też wygrali 10-0. Z kompletem zwycięstw prowadzimy w tabeli, w następnej kolejce czeka nas wyjazd do Witoszowa i mecz z Orłem. To spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie bo spotka się lider z czwartą drużyną w tabeli.

Powiązana galeria: