Reaktywacja seniorów Górnika Nowe Miasto Wałbrzych

Więc ofiicalnie można napisać że drużyna seniorów Górnika Nowe Miasto została reaktywowana i zgłoszona do rogrywek... ;-) Drużyna juniorów starszych Górnika N.M również zostaje w lidze okręgowej gdzie w tym roku będziemy walczyc o podium...;-) Pierwszy oficjalny trening odbędzie sie 1 sierpnia ( poniedziałek ) na Orliku PG1 ul. Limanowskiego 12 godz. 19.00 i to bedzie trening wspólny seniorów i juniorow gdzie przedstawimy plan treningowy i omówimy jak będzie wyglądać dalsza część przygotowań i harmonogram treningów.... Więc powoli zacząć się ruszać bo na pewno sielanki nie będzie;-) chcesz zostać częścią naszej piłkarskiej rodziny i pomóc naszemu klubowi w rozgrywkach ligowych przyjdz na pierwszy trening i wysłuchaj jak będą wyglądały treningi i rozgrywki i jakie mamy cele na przyszłość; -)