Wygrany mecz Juniorów z Unią Bogaczowice

W dniu wczorajszym juniorzy naszego klubu podejmowali zespół ze Starych Bogaczowic. Po pogromie 0-6  w poprzedniej kolejce ze Zjednoczonymi Ścinawka nasi zawodnicy chcieli szybko zrehabilitować się i wygrąć kolejne spotkanie, a kibicom udowodnić że spotkanie w Ścinawce to był wypadek przy pracy.

Początek spotkania nie zapowiadał naszej wygranej, goście za sprawą Radosława Mordala w 18 minucie wygrywali 2-0 !!!.   Przed przerwą kontaktowego gola dla naszego zespołu zdobył Mateusz Wroczyński i na przerwe schodziliśmy przegrywając 1-2. Druga połowa pokazała Górniczy charakter naszego zespołu i za sprawą Damiana Wolkenteina doprowadziła do remisu, taki rezultat nie zadawalał naszego zespołu i w 74 minucie po asyśccie Bartka Wożniaka ,,PAPAJEK" Mateusz Wroczyński zdobył zwycięskiego gola dającego nam 3 punkty w ligowej tabeli.                              Skład naszego zespołu; Jankowski-Jabłkowski, Kazimierczak, Kopecki, Małek, Misiułajtys, Nowak, Pawlik, Wolkenstein, Wożniak, Wroczyński   na zmianę weszli; Kaczmarek, Matyjewicz, Misiak, Stefaniak

Po tym spotkaniu nasz zespół awansował na piąte miejsce w tabeli. W następnej kolejce zawodnicy Górnika Nowe Miasto wybierają się do Jaworzyny Śląskiej na mecz z tamtejszą ,,KAROLINĄ''